Leden 2015

Krátce.

20. ledna 2015 v 10:15 | Natle |  Moje kecy♥
Milé rančerky, omlovám se za mojí ''aktivitu'' v poslední době. Vůbec jsem neměla čas a ani náladu ale rozhodně se toho spoustu změnilo nejen v mém osobním ale i v sběratelském životě. Začnu prosincem. Tento měsív nebyl nějak zvláští pouze jsme se ve škole udobřili s druhou třídou za což jsem strašně ráda <3 dále jsem se dala zpět dohromady se svým bývalím klukem za což mu taky moc děkuju. A teď přejd k vánocům které jsem si snad ani nezasloužila, nebdu se rozepisovat co jsem dostala ale model mě dostal! Byl to Pink Brookside Magnum můj vysněný model :3 ... Vánoce byly opravdu krásné!
A přejdu pomalu k Silvestru který jsem strávila společně s Kami, byl to poslední den co jsem si doromady užily :'(..
A nejdůležitší asi 10. leden NMHL která se podle mě povedla až na pár vyjímek, myslím že není zapotřebí zde psát si nepovedený věci co se staly.
A právě po potomto dni jsme se s Kamčou pohádaly totálně... A myslím že i naposledy, kdo ví jak to teď mezi námi bude. Mrzí mě co se stalo ale přešla jsem to. Doufám.
Teď už se snad rozjedu opět naplno a ještě jedna novinka bdu mít Big Chexe! Toť byla asi poslední kapka v hádce Kami vs. Naty ...
Děkuji všem že jste se pročetly až sem (y)
Natle